Niedziela 22 lipca

6.30 + Jana Kreft (greg)
8.00 + Helenę Kłos w 22 r. śm., Henrykę i Piotra Kłos, Józefę Szałkowską oraz Jerzego Szczypińskiego    
8.00 Z podz. za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błog. i łaskę zdrowia dla Karoliny     
9.30 + Andrzeja w 7 r. śm. 
9.30 + Mariannę i Stefana Mazurowskich      
11.00 + Kazimierza Woźniak (greg)
11.00 + Roberta Dulemba (greg)  
11.00 + Czesława, Kazimierza i rodziców z obojga stron
12.30 + Gertrudę Weiss (pp)
12.30 + Hilarego Alwina (pp)
16.00 + Magdalenę Wnęk za wstawiennictwem Św. Rity
16.00 + Barbarę i Piotra Korzeniak, Józefa Kucińskiego oraz Stanisławę Kowalkowską   
18.00 + Cezarego Dąbrowskiego w 7 r. śm. – intencja od żony i przyjaciół
18.00 + Dymitra, Anielę, brata Stefana oraz za zm. Ożubków, Gałków i Mikołajczyków 
Owczarki   9.00 + Urszulę i Jana Krajewskich oraz Zygfryda Kurzyńskiego
Owczarki 15.00 + Henryka w 2 r. śm. i zmarłych z ob. stron 


Poniedziałek 23 lipca

7.30   + Roberta Dulemba (greg)
8.30   + Jana Kreft (greg)
18.00 + Zm. z rodziny Bielińskich, Grużyńskich i Petrykowskich 
18.00 + Kazimierza Woźniak (greg)
18.00 W intencji GMOP


Wtorek 24 lipca

7.30   +  Jana Kreft (greg)   
8.30   +  Roberta Dulemba (greg)
18.00 + Kazimierza Woźniak (greg)
18.00 + Zygmunta Kozub i Jego rodziców oraz Mariusza Betlejewskiego 


Środa 25 lipca

7.30   + Roberta Dulemba (greg)
8.30   + Jana Kreft (greg)
16.30  Owczarki
18.00 + Karolinę Storma w rocz. urodzin i Krzysztofa w dniu imienin
18.00 + Kazimierza Woźniak (greg)


Czwartek 26 lipca

7.30   + Jana Kreft (greg)
8.30   + Roberta Dulemba (greg)
18.00 + Kazimierza Woźniak (greg) 
18.00 + Wilhelma Kotlewskiego w 20 r. śm., Annę Kotlewską w dniu imienin i rodziców z ob. stron


Piątek 27 lipca

7.30   + Roberta Dulemba (greg)                                                                                                                      
8.30   + Jana Kreft (greg)
18.00 + Marię Świniarską 
18.00 + Kazimierza Woźniak (greg)


Sobota 28 lipca

7.30 + Jana Kreft (greg) 
8.30 + Kazimierza Woźniak (greg)
8.30 + Roberta Dulemba (greg)  
18.00 + Hieronima i Kunegundę Malinowskich oraz zm. z rodziny
18.00 + Genowefę Machaj w 2 r. śm.
18.00 + Krystynę i Andrzeja Roszyk oraz rodziców z ob. stron 
 

 
©2013-2017 Powered by Marcin Koźliński Twoje-Miasto Sp. z o.o. SYSPiR CMS