Sobota 10 listopada
7.30 + Mariannę Słowik (greg)  
8.30 + Kacpra Małeckiego (greg)
8.30 + Zygmunta Ziółkowskiego w 7 r. śm. i Ludgardę Ziółkowską 
18.00  + Irenę Borowik (greg)
18.00 + Leszka, Halinę i Zenona Augustyniak oraz Tadeusza i Stefanię Kościewicz
18.00 + Grażynę Stachowicz w 10 r. śm.
18.00 + Jerzego Schenwalda z okazi urodzin
18.00 + Bernarda Kanieckiego w 9 r. śm. i Irenę Kaniecką oraz Marię Janc

Niedziela 11 listopada
6.30 + Mariannę Słowik (greg)
8.00 + Kacpra Małeckiego (greg) 
8.00 + Janinę Kołodziejczyk        
9.30 + Zenona Wszołek w 13 r. śm. i rodziców z ob. stron
9.30 + Edmunda Zakrzewskiego, Krystynę, Józefa i Jarosława Fabińskich      
11.00 + Teresę, Mieczysława i Grzegorza Gadek oraz zm. z rodziny Gadek i Ozimek
11.00 + Zbigniewa Karasiewicz, rodziców z ob. stron i rodzeństwo
11.00 + Feliksa Malinowskiego w 19 r. śm.
11.00 W intencji Aliny i Waldemara Nurzyńskich z okazji 40-tej r. ślubu, z podz. za odebrane Dary Ducha Św. i prośbą
          o opiekę M. Bożej , łaskę zdrowia i Boże błog. na dalsze lata dla rodziny  
11.00 W intencji Ojczyzny
12.30 + Ewę Miler w 1 r. śm. i Danutę Sząszor w 32 r. śm. 
12.30 + Erykę i Sławomira Kaźmierczak 
16.00 + Irenę Borowik (greg)
16.00 + Tadeusza Sztalmirskiego – intencja od rodziny Pawłowskich
16.00 + Bernadetę i Kazimierza Sierackich
18.00 + Edwarda i Marię Zielińskich oraz rodziców i rodzeństwo z ob. stron 
18.00 + Jerzego i Bolesławę Piekarskich 
18.00 Owczarki  9.00 + Szczepana Grzeszczak – intencja od rodziny Pniewskich
18.00 Owczarki 15.00     

Poniedziałek 12 listopada
7.30 + Mariannę Słowik (greg)
8.30 + Irenę Borowik (greg)
8.30 + Barbarę i Władysława Serockich oraz zm. z rodziny
18.00 + Kacpra Małeckiego (greg) 
18.00 + Franciszka Gruszkowskiego w 6 r. śm. i rodziców z ob. stron 
18.00 + Zbigniewa Nestoruk w 5 r. śm. i rodziców z ob. stron
18.00 W pewnej intencji
18.00 W intencji Łukasza okazji 11-tych urodzin z podz. i prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Anioła Stróża
          w dziecięcym życiu 

Wtorek 13 listopada
7.30 +  Mariannę Słowik (greg)     
8.30 + Irenę Borowik (greg)
8.30 + Ellę Zawadzką w 3 r. śm.
18.00 + Kacpra Małeckiego (greg)
18.00 + Henryka Pokornickiego w 3 r. śm. oraz Weronikę i rodziców z ob. stron
18.00 + Łucję Zygmunt (pp)
18.00 W pewnej intencji 

Środa 14 listopada
7.30   +  Mariannę Słowik (greg)
8.30   +  Zofię Malinowską (greg)
16.30 Owczarki
18.00 + Kacpra Małeckiego (greg)
18.00 + Irenę Borowik (greg)
18.00 W pewnej intencji 

Czwartek 15 listopada
7.30    + Mariannę Słowik (greg)
8.30    + Kacpra Małeckiego (greg) 
18.00    1) + Irenę Borowik (greg)
18.00 + Zofię Malinowską (greg)
18.00 + Genowefę Szpręglewską 
18.00 + Roberta Filipiak w 10 m-c od śm.
18.00 W pewnej intencji

Piątek 16 listopada
7.30   + Mariannę Słowik (greg)                                                                                                           
8.30   + Zofię Malinowską (greg)
18.00 + Kacpra Małeckiego (greg)
18.00 + Irenę Borowik (greg)
18.00 + Stanisławę Olszewską (pp)
18.00 W intencji Apostolatu Margaretka 

Sobota 17 listopada
7.30 + Mariannę Słowik (greg)
8.30 + Kacpra Małeckiego (greg)
8.30 + Zofię Malinowską (greg)
18.00 + Irenę Borowik (greg)
18.00 + Leszka Łuckiego w 18 r. śm., Urszulę i Mieczysława Grędzickich
18.00 + Damiana Zilz w 17 r. śm.
18.00 + Irenę w 30 r. śm.
18.00 + Andrzeja Dettlaff (pp)
18.00 W intencji  pielgrzymów  do Włoch 
 

 
©2013-2017 Powered by Marcin Koźliński Twoje-Miasto Sp. z o.o. SYSPiR CMS